SLUŽBY

MASÁŽE


Individuální masáže a konzultace

Poskytuji zejména masáže Zen-Touch shiatsu či regenerační olejovou masáž celého těla. Vždy se individuálně domlouvám s klientem, která masáž je pro něj vhodná dle jeho aktuálního stavu. 

Shiatsu se provádí ve volném oblečení na futonu na zemi, je více protahovací, tlaková, vyrovnává energetické dráhy v těle.

Olejová masáž více hněte svaly. Masáže kombinuji s různými dalšími metodami, např. baňkováním, reflexní terapií, Dornovou metodou, aromaterapií atd. dle individuálního stavu a potřeb klienta. Je možné provést sérii manuální lymfodrenáže. Každá masáž může vypadat tedy jinak. 

Je možné domluvit různou délku masáže,
a zaměření na různé části těla, např. na chodidla, či hlavu.

Dle zájmu a potřeby doporučím vhodné cviky a stravu. Celkovou konzultaci je možné skombinovat s rozborem osobnosti dle čínské astrologie a feng shui.

1 hodina - 880 Kč


CVIČENÍ

Individuální lekce cvičení

Jóga, Chi Kung a Nei Kung, Tai Chi Chuan, zdravotní cvičení

Vhodné pro klienty, kteří chtějí či potřebují z různých důvodů osobní přístup a korekci správného nastavení těla při každém cviku. Možno pro malé skupinky cca do 3 osob. Individuální domluva termínů a místa.

1 hodina - 880 Kč, Chrudim a okolí


Kurzy skupinového cvičení

V Chrudimi v pohybovém studiu Padma (Fibichova 208) probíhají letošní školní rok 2023/24 pravidelná cvičení:

CHI KUNG/NEI KUNG, TAI CHI - pondělky 18. 15 - 19.45 

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ MIX - úterky 16 - 17 h

JEMNÁ JÓGA - čtvrtky od 8.15 - 9.15  

Více info najdete v 
kalendáři akcí 

DOUČOVÁNÍ


čeština, matematika, angličtina pro ZŠ
- biologie pro ZŠ i SŠ (maturita)
- čeština pro cizince


- osobně v Chrudimi, online celá ČR...
- 1 h -  300 Kč

Škola mi nikdy nedělala potíže, teď mám vše čerstvě zopakováno s dětmi, dceru i syna jsem připravila na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Biologii a fyzioteapii jsem vystudovala na VŠ.

Mám ráda svobodu a pestrost činností, kterými se živím. Celý život vášnivě čtu, vzdělávám se v různých oborech, proto mohu nabídnout celou řadu služeb, třeba vám i uvařit, vyrobit tempeh atd. ????

HLÍDÁNÍ/PÉČE O DĚTI, SENIORY

Mohu nabídnout veškeré činnosti týkající se hlídání dětí od miminek až po školáky. Nejlepší praxí mi jsou mé děti, zkušenosti mám i shlídáním a vyučováním dětí "cizích",  zvládám veškeré činnosti kolem nich (zdravá strava, učení se s nimi, různé hry, angličtina, dle vašich požadavků). Vystudovala jsem biologii a fyzioterapii, absolvovala mnoho kurzů týkajících se zdraví a celostního přístupu k člověku a životu. 

Mohu nabídnout také hlídání a pomoc při péči o seniory, která je třeba, přípava jídla, péče, společnost, cvičení, procházky, četba... dle domluvy. Vystudovala jsem fyzioterapii, jsem instruktorkou jógy a Chi Kungu, mohu  nabídnout různá zdravotní cvičení, masáže atd. Se seniory jsem cvičila v Lůžkovém sociálním centru a starala se o ně v jejich domácím postředí.

Cena dle dohody (délka služby, frekvence, typ činností...)
Jsem zodpovědná, všestranná, na všem se domluvíme.


Kontaktní údaje


Telefon: +420 722 904 804
Email: stapap13@gmail.comNapište mi: